Książki100 najważniejszych zdjęć świataPytania i odpowiedziCytaty dla fotografaNajczęściej wyszukiwane

Dołącz do nas

Google+

Daj się ocenić i oceniaj • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 4


 • Autor:
  Komentarzy: 8


 • Autor:
  Komentarzy: 13


 • Autor:
  Komentarzy: 8


 • Autor:
  Komentarzy: 15


 • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 44


 • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 8


 • Autor:
  Komentarzy: 9


 • Autor:
  Komentarzy: 3


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 20

U progu Nowego Roku - SwiatObrazu.pl rozmawia z największymi - Sigma, Slik, Samsung, Case Logic...

U progu Nowego Roku - SwiatObrazu.pl rozmawia z największymi - Sigma, Slik, Samsung, Case Logic...

Nowocześnie wyposażona sala szkoleniowo-konferencyjna, profesjonalne studio fotograficzne oraz reprezentacyjny showroom o powierzchni 132m? to tylko część założeń projektu najnowszego biura K-Consult. Obecnie znajduje się w nim także siedziba Sigma ProCentrum (dotąd mieszcząca się w Centrum Handlowym Blue City) oraz siedziba sklepu www.sigma-sklep.pl.


Podsumowanie roku 2008 - jaki był to rok dla Państwa firmy, co przyniósł nowego?

Rok 2008 to dla nas okres wielu znaczących wydarzeń i dużych zmian. Zaczęliśmy niezwykle intensywnie ? przeprowadzką do nowego magazynu. Powierzchnia netto 1500m? i pojemność składowa ok. 1 700 jednostek ładunkowych paletowych z pewnością robi wrażenie. W magazynie zostało zastosowanych wiele nowatorskich rozwiązań, dzięki którym możemy zapewnić naszym Klientom szybszą i sprawniejszą realizację zamówień, a także 100% pokrycia zawartości paczki w stosunku do zamówienia. Kilka miesięcy później, w Warszawie otwarte zostało biuro handlowe K-Consult. Nowocześnie wyposażona sala szkoleniowo-konferencyjna, profesjonalne studio fotograficzne oraz reprezentacyjny showroom o powierzchni 132m? to tylko część założeń projektu najnowszego biura K-Consult. Obecnie znajduje się w nim także siedziba Sigma ProCentrum (dotąd mieszcząca się w Centrum Handlowym Blue City) oraz siedziba sklepu www.sigma-sklep.pl.

Zmiany zachodzące w wizerunku firmy K-Consult potwierdza też nowa strona internetowa, która doskonale pokazuje, jak szeroki zakres akcesoriów oferujemy naszym Klientom oraz nowy layout magazynu dla naszych Partnerów. Ze względu na specyfikę działalności oraz szeroki asortyment markowych produktów, cały czas stawiamy na rozwój firmy także pod względem kadrowym. Nieustannie zwiększamy liczbę naszych reprezentantów w terenie, aby lepiej i efektywniej odpowiadać na oczekiwania naszych Klientów. Obecnie dla K-Consult pracuje już prawie 100 osób.

To tylko niewielka część zmian i wydarzeń, jakie miały miejsce w naszej firmie w mijającym roku. Można by jeszcze długo wymieniać udane akcje marketingowe, jakie udało nam się przeprowadzić przez ostatnie 12 miesięcy, imprezy, w jakich uczestniczyliśmy? Koniec roku pokazuje, że udało nam się osiągnąć niezwykle dla nas ważny cel, jakim było umocnienie wizerunku firmy, jako kluczowego dostawcy markowych akcesoriów fotograficznych oraz multimedialnych na polskim rynku. Możemy więc śmiało stwierdzić, że był to dla nas rok udany.


Jakie mają Państwo plany na 2009 rok? W jakim kierunku firma będzie podążać?

W nadchodzącym 2009 roku planujemy kontynuować przyjętą strategię. Naszym głównym celem jest osiągnięcie pozycji lidera wśród importerów i dystrybutorów akcesoriów z branży CE (Customer electronics) i w tym kierunku podejmować będziemy wszystkie nasze działania.

 Czego by Państwo życzyli swoim Klientom i czytelnikom serwisu SwiatObrazu.pl w Nowym Roku?

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na zbliżający się Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy życzyć Państwu wiele zadowolenia z podjętych wyzwań. Niech te Święta będą niezapomnianym czasem, spędzonym wśród rodziny, przyjaciół oraz wszystkich bliskich Państwu osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Niech szczęście i pomyślność nigdy Państwa nie opuszczą, a wiara każdego dnia dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

 • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
 • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
 • forów dyskusyjnych;
 • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
 • codziennego newslettera informacyjnego;
 • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem