Ulice San Francisco w miniaturze – metropolia oglądana optyką typu tilt-shift wygląda jak makieta

Ulice San Francisco w miniaturze – metropolia oglądana optyką typu tilt-shift wygląda jak makieta

Projekty fotograficzne wykonywane "po godzinach" służą nie tylko oderwaniu się od codziennych obowiązków i poprawie umiejętności warsztatowych. Realizowane konsekwentnie przez dłuższy czas potrafią też zacząć żyć własnym życiem i w pewnym momencie stać się mocnym punktem naszego portfolio. Tak właśnie było w przypadku projektu „Toy City” autorstwa amerykańskiego fotografa Jamesa D. Lee, który początkowo szukał jedynie sposobu na przełamanie monotonii realizowanych zleceń.


Historia projektu "Toy City" (pol. miasto-zabawka) jest trywialna: powstał on jako odpowiedź na potrzebę "twórczego wyżycia się" człowieka, dla którego fotografia, będąca drugim źródłem dochodów, po kilku latach stała się bardzo monotonnym zajęciem. Mieszkający w Oakland na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych James D. Lee na co dzień zajmuje się marketingiem w branży nieruchomości, a oprócz tego dorabia sobie, fotografując budynki.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem