Uniwersalna osłona Kuvrd ochroni obiektyw przed kurzem, pyłem i wilgocią

Uniwersalna osłona Kuvrd ochroni obiektyw przed kurzem, pyłem i wilgocią

Kuvrd to uniwersalna osłona na obiektyw, która jest dodatkowo wodo i pyłoszczelna. Można ją dopasować do wielu różnych modeli obiektywów, dzięki czemu nie będzie trzeba więcej dobierać poszczególnych dekielków. Osłonę Kuvrd można założyć zarówno na przednią, jak i tylną soczewkę. Połączenie dwóch takich akcesoriów pozwala na stworzenie pokrowca, którego wytrzymałość można zwiększać poprzez zakładanie kolejnych warstw. Gumowy, uniwersalny dekielek absorbuje uderzenia, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo sprzętu.


Akcesorium jest rozciągliwe, co pozwala na dopasowanie go do obiektywów o średnicy od 60 mm do 150 mm. Uniwersalną pokrywkę można z łatwością złożyć tak, aby zajmowała niewiele miejsca i mieściła się do torby, plecaka lub kieszeni. Osłona chroni soczewkę, styki i obudowę obiektywu przed kurzem oraz wilgocią, co przypadnie do gustu fotografom często zmieniającym instrumenty optyczne w terenie. Poniżej znajduje się wideo, obrazujące dokładnie o co chodzi w tym projekcie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem