Używacie darmowego konta na 500px? Mamy dla Was złą wiadomość

Używacie darmowego konta na 500px? Mamy dla Was złą wiadomość

To jedna z tych zmian, których użytkownicy mogą nawet nie zauważyć, ale które raz stwierdzone i upublicznione spotykają się ze zdecydowaną, negatywną reakcją – przede wszystkim dlatego, że dokonuje się ich po cichu. W popularnym serwisie hostingowym 500px przed kilku miesiącami ograniczono niepłacącym użytkownikom liczbę zdjęć możliwych do wysyłania w ciągu jednego tygodnia. Mało kto ten fakt odnotował. Aż do teraz.


500px to jeden z najpopularniejszych serwisów umożliwiających fotografom publikowanie wysokiej jakości zdjęć oraz ich sprzedaż. Należy też do grona najdynamiczniej rozwijających się usług tego typu. Jednak oprócz zmian pozytywnych, takich jak choćby dodanie obsługi obrazów zapisanych w przestrzeniach barwnych innych niż sRGB, okazjonalnie pojawiają się też zmiany "na minus". Do tych ostatnich bez wątpienia należy modyfikacja regulaminu darmowego dostępu do serwisu, jaka nastąpiła w lipcu tego roku. Wtedy to właśnie limit możliwych do wysłania w ciągu jednego tygodnia zdjęć ograniczono z 20 do 7, przy zachowaniu pozostałych limitów w niezmienionych granicach.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem