Vegas Pro 13 - edycja materiału wideo, audio i Blu-ray - wyjątkowa cena w SwiatObrazu.pl

Vegas Pro 13 - edycja materiału wideo, audio i Blu-ray - wyjątkowa cena w SwiatObrazu.pl

Vegas Pro 13 jest nowoczesnym narzędziem do nieliniowej edycji wideo, zaprojektowanym z myślą o pełnej kontroli twórczej. Wprowadzone w nim nowe funkcje obejmują zaawansowane narzędzia archiwizujące, zaawansowany monitoring ścieżki audio, a także pomocniczą aplikację mobilną Vegas Pro Connect dla iPada. Vegas Pro 13 jest dostarczany nabywcy wraz z aplikacjami DVD Architect Pro 6, Dolby Digital Professional Encoder oraz zestawem wtyczek FXHOME, NewBlueFX i iZotope.

Wersja elektroniczna dostępna jest w sklepie SwiatObrazu.pl w cenie 1397 zł.


Innowacyjne narzędzia edycyjne

Poddawaj edycji materiał w jakości SD, HD, 2K i 4K nagrany w technice 2D oraz w stereoskopowym 3D za pomocą narzędzi zrealizowanych w technologii przeciągnij-i-upuść lub też w tradycyjnych trybach edycji 3- oraz 4-punktowej. Interfejs programu Vegas Pro 13 zapewnia imponujący zestaw innowacyjnych narzędzi, dopracowanych w najdrobniejszych detalach oraz w pełni konfigurowalną przestrzeń roboczą dla realizacji szerokiego spektrum zadań związanych z produkcją wideo. Stosuj możliwość zagnieżdżania projektów Vegas Pro w obrębie linii czasu, zmieniaj i zapisuj zmodyfikowane skróty klawiaturowe oraz korzystaj z możliwości tworzenia skryptów obsługujących aplikację w celu automatyzowania najczęściej powtarzanych zadań.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem