VEGAS Pro dostępne w taryfie abonamentowej jako VEGAS Pro 365

VEGAS Pro dostępne w taryfie abonamentowej jako VEGAS Pro 365

Rozszerzenie oferty czy przymiarki do przejścia w całości na model subskrypcyjny? Firma Magix, obecny właściciel marki VEGAS wprowadza do swojego portfela usługę o nazwie VEGAS Pro 365. Jest to nic innego, jak oprogramowanie VEGAS Pro oraz SOUND FORGE Audio Studio dostępne w abonamencie za 16,67 euro miesięcznie przy 12-miesięcznej umowie. Firma deklaruje, że nie ma w planach zarzucenia sprzedaży oprogramowania w sposób tradycyjny, ale czy my już kiedyś czegoś podobnego nie słyszeliśmy...?


Nie da się ukryć, że abonamentowy model udostępniania oprogramowania (bo trudno nazwać to "sprzedażą") bije rekordy popularności. Zarówno Adobe ze swoimi pakietami dla twórców, jak i Microsoft z narzędziami biurowymi dostępnymi w ramach MS Office 365 odnieśli ogromny sukces, nic więc dziwnego, że w ich ślady idą kolejni. Najnowszym tego przykładem jest niemiecki Magix. Firma ta, istniejąca od 1994 roku przez wiele lat kojarzona była z popularnym oprogramowaniem dla mniej wymagających twórców. Jej oferta powiększyła się znacząco o tytuły dla zawodowców wraz z zakupieniem od działu oprogramowania kreatywnego Sony w 2016 roku tytułów VEGAS Pro, Movie Studio, SOUND FORGE Pro, SOUND FORGE Audio Studio, SpectraLayers oraz ACID Pro. Od tego czasu stara się je z całkiem niezłym powodzeniem rozwijać.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem