Vegetarian Calendar 2018 – czarno-białe akty Rolanda Okonia promujące wegetarianizm i weganizm

Vegetarian Calendar 2018 – czarno-białe akty Rolanda Okonia promujące wegetarianizm i weganizm

Jak się okazuje, za pomocą kalendarza z nagimi zdjęciami można promować dosłownie każdą markę bądź ideę. Kolejnym przykładem potwierdzającym tę tezę jest projekt wrocławskiego fotografa Rolanda Okonia, którego kalendarz wegetariański doczekał się już trzeciej edycji. Tym razem przed obiektywem fotografa stanęło 10 odważnych wrocławianek, nie tylko pokazujących swoje ciała, ale też promujących zdrowszy i lepszy – jak same uważają – styl życia.


Vegetarian Calendar 2018 to już trzecia edycja kalendarza, w którym akt jest pretekstem do dyskusji i refleksji na temat weganizmu i wegetarianizmu. Pomysłodawcą projektu i autorem zdjęć jest wrocławski fotograf Roland Okoń, przed którego obiektywem stanęło tym razem 10 wrocławianek. Hasłem przewodnim wydawnictwa jest "Vegan is the new sexy". Sam autor jest wegetarianinem od 28 lat i jak sam przyznaje, była to dla niego decyzja w głównej mierze ideologiczna. Jak sam twierdzi, tym, co jest w tym przypadku sexy jest "branie odpowiedzialności nie tylko za siebie, ale i za świat".
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem