Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 1TB - dysk zewnętrzny z wbudowanym czytnikiem kart SD

Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 1TB  - dysk zewnętrzny z wbudowanym czytnikiem kart SD

Dysk zewnętrzny Verbatim Store 'n' Go dysk zewnętrzny z wbudowanym czytnikiem kart SD umożliwia użytkownikom wygodne przesyłanie danych i tworzenie kopii zapasowych plików z kart SD na dysk twardy lub komputer. Po podłączeniu do laptopa dysk twardy i czytnik kart są wyświetlane jako dwie różne litery dysku, co umożliwia przesyłanie plików z karty SD w czytniku kart do dysku twardego lub laptopa i odwrotnie.Dysk twardy Store 'n' Go USB 3.0 1TB z czytnikiem kart SD jest wyposażony w kartę pamięci Premium SDHC marki Verbatim o pojemności 16 GB. Dodatkową ochronę zapewnia oprogramowanie Nero Backup, które pozwala wykonać kopię zapasową dysku na PC lub laptopie.
 
Dysk posiada również oprogramowanie Green Button, które wprowadza dysk w tryb spoczynku, gdy ten nie jest używany, tym samym zwiększając wydajność i oszczędzając energię.
 
Dysk zewnętrzny  Store 'n' Go został wyposażony w złącze USB 3.0 i jest kompatybilny z każdym portem USB 2.0 komputera lub notebooka. Napęd nie wymaga zewnętrznego zasilania, działa w systemie plug and play. 

Cena dysku zewnętrznego Verbatim Store 'n' Go

Sugerowana cena detaliczna dysku Store 'n' Go USB 3.0 z czytnikiem kart SD wynosi 429,99 PLN za wersję 1TB w pakiecie z kartą Premium SDHC 16GB (PN 53421). Wersja 2TB pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku. 
 
Verbatim Store 'n' Go  dysk zewnętrzny
 
Verbatim Store 'n' Go  dysk zewnętrzny
 
Verbatim Store 'n' Go  dysk zewnętrzny
Reklama

Fotografia studyjna dla początkujących


W studiu nie ma przypadków – każdy etap pracy twórczej musi być starannie zaplanowany i w pełni kontrolowany – a to wymaga odpowiedniej dawki wiedzy, którą zgromadziliśmy i w przystępny sposób opracowaliśmy w e-kursie, koncentrującym się na aspektach pracy w izolowanym, studyjnym środowisku.

 

W e-kursie pokazujemy całość pracy w studiu fotograficznym, począwszy od pomysłu na sesję a skończywszy na precyzyjnym ustawieniu wszelkich parametrów ekspozycji, balansu bieli, czy pozy ciała modelki.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs

 
Verbatim Store 'n' Go  dysk zewnętrzny
 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Akcesoria fotograficzneKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.


Domyślny avatar Drogo za sam dysk 1TB verbatim chce 200 a jak wstawia czytnik i dodadzą kartę 16BG to trzeba dopłacić 230zł. 2018.07.25 14:52, agentkubanski # 

Domyślny avatar Dyski zewnętrzne powinny być wodoodporne! Bezsensu kupować dysk do którego woda może uszkodzić podczas zamoczenia bagażu! 2018.08.01 09:34, BlackTiger # 


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

"Jak się jarzą, jak się mienią" Jesień nad morzem Okaz zdrowia :-) Na liściastej plaży Leśni wędrowcy Puchatek Słoneczny dzionek