VIDEOLODZ.COM „ŁÓDŹ - MAGIC PLACE” II EDYCJA

VIDEOLODZ.COM „ŁÓDŹ - MAGIC PLACE” II EDYCJA

KAŻDY ŁODZIANIN MOŻE PROMOWAĆ MIASTO, NAKRĘCAJ MIASTO - veni video vici. Autor najbardziej popularnego filmu, który zdaniem internautów będzie najczęściej i najwyżej oceniany otrzyma Nokię N 95. Internauci mogą oddawać swoje głosy do 12 marca (do godz. 24.00).


p>Zwycięzcę II edycji konkursu videolodz.com pt. „Łódź – magic place” poznamy 13 marca na uroczystości otwarcia XI Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Video i Kinowego FILM VIDEO FOTO.

Czy w Łodzi można dostrzec miejsce magiczne? Czy można ulec urokowi łódzkich kamienic, podwórek, Piotrkowskiej? A jeśli magia naszego miasta nie jest oczywista dla jego mieszkańców, bo najzwyczajniej w świecie nie dostrzega się piękna w tym, co oglądamy codziennie. Być może tylko nieliczni z nas potrafią  opowiedzieć na czym polega wyjątkowość, piękno i oryginalność Łodzi . Czy Bałuty mogą mieć swych entuzjastów? A może mamy w Łodzi specjalistów od dostrzegania architektonicznych detali.  Jakie historie kryją łódzkie podwórka?
Nie trzeba posiadać encyklopedycznej wiedzy na temat miasta, aby doświadczyć magicznej Łodzi. Nie trzeba być też Davidem Coperfieldem, aby wyczarować miasto do naszego niepodobne.
Wystarczy jedynie zaprezentować swój punkt ....wideo. Zapraszamy wszystkich zakręconych łodzian do kręcenia filmów o magicznej Łodzi.

Serwis videlodz.com i Ynaf PR ogłaszają drugą edycję konkursu na najbardziej popularny film, umieszczony w serwisie videolodz.com pt „Łódź – magic place”. Do wygrania Nokia N 95 – nowoczesny telefon komórkowy z funkcją nagrywania filmów wideo.

Wybór targów na miejsce ogłoszenia wyników nie jest przypadkowy. Pragniemy, aby wszyscy uczestnicy tego gospodarczego wydarzenia zostali poinformowani, że łodzianie sami promują miasto poprzez wykorzystanie możliwości sprzętu audio-wideo, który jest używany jako nowoczesne narzędzia promocyjne, służące m.in. zdobywaniu tytułu: „Łódź – Europejska Stolica Kultury 2016”.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem