VII edycja BEiKS Roadshow

VII edycja BEiKS Roadshow

Firma BEiKS BiK Machulski, jak co roku zaprasza na Roadshow. Filmowcy, fotografowie oraz inni twórcy i producenci z branży mediów elektronicznych będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi propozycjami znanych, ogólnoświatowych producentów takich jak Canon, Panasonic i Sony.

W tym roku, już po raz siódmy, reprezentanci firmy BEiKS pojawią się w 10 miejscach w całej Polsce. Będzie to, kolejno: Kraśnik, Gdańsk, Toruń, Poznań, Wrocław, Kraków, Białystok, Warszawa, Żyrardów i Lublin. Tegoroczny cykl pokazów rozpocznie się 30 października, a zakończy 23 listopada, i jak zawsze, wstęp na pokazy będzie bezpłatny.


W tym roku podczas pokazów po raz pierwszy będzie możliwość zakupienia na miejscu po atrakcyjnej cenie różnego drobnego sprzętu i akcesoriów do produkcji foto i video. Wszyscy uczestnicy pokazów wezmą też udział w losowaniu nagród rzeczowych w każdym mieście na całej trasie tegorocznego Roadshow.

Na pokazach reprezentowani będą przede wszystkim najwięksi producenci kamer wideo.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem