Vivitek Qumi - kieszonkowy projektor 3D Ready

Vivitek Qumi - kieszonkowy projektor 3D Ready

Vivitek wkracza w segment projektorów kieszonkowych prezentując urządzenie o nazwie Qumi. Jest to mały, kieszonkowy projektor 3D Ready, wyświetlający obraz z jasnością 300 lumenów, kontrastem 2500:1 i rozdzielczością 1280 x 800 (WXGA).


Kluczowe są rozmiary i masa projektora - 160 x 100 x 31 mm, 617 gramów. Kieszonkowego Vivitek Qumi wyróżnia podstawowa rozdzielczość WXGA (1280 x 800), jasność na poziomie 300 lumenów oraz kontrast o współczynniku 2500:1. W projektorze użyto technologii DLP Texas Instruments (3D Ready - DLP Link Texas Instruments). Pośród dostępnych złącz znajdziemy mini-HDMI, Universal I/O (24-pinowe gniazdo VGA/wejście komponentowe), 3.5 mm wejście wideo, 3.5 mm mini jack, złącze USB i gniazda na karty microSD.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem