"W domu" - fotograficzny projekt Agnieszki Prusak

"W domu" - fotograficzny projekt Agnieszki Prusak

"W domu" to tytuł projektu Agnieszki Prusak, stanowiącego swoisty portret socjologiczno-psychologiczny 500 wrocławskich rodzin.


Agnieszka Prusak od pięciu miesięcy chodzi od drzwi do drzwi i fotografuje rodziny w ich domach. W ten sposób powstał cykl W domu, na który składają się dziesiątki zdjęć uwieczniających mieszkańców wrocławskiego Śródmieścia w ich mieszkaniach, w naturalnych sytuacjach, ich chwile smutku i radości, słowem - ich codzienne życie.

W domu to nie jedyny projekt o tematyce społecznej autorstwa Agnieszki Prusak. Fotografowała także osadzonych w zakładach karnych, skazanych na dożywocie (Blow-Up), zajmowała się subkulturami (efekty pracy prezentowała wystawa Przed w galerii BWA Zielona Góra), fotografuje również dzieci z dzielnicy Śródmieście we Wrocławiu, zamyka obecnie cykl o bezdomnych, których fotografowała w noclegowniach, schroniskach, przytułkach i na ulicach. Jest także autorką cyklu Wariant 0.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem