W ramach prezentów fotograficznych

W ramach prezentów fotograficznych

Święta coraz bliżej... z każdą wręcz minutą. Czas świątecznych porządków i zakupów. Owa bieganina, dodatkowo praca, sprawią, że nie mamy czasu pomyśleć, jakimi prezentami obdarować najbliższych. Z myślą o tych, którzy kompletnie nie mają głowy do prezentów, delikatnie sugerujemy, co mogłoby być dobrym upominkiem praktycznie dla każdego. Otóż w dobie, kiedy modne jest wszystko co cyfrowe i wyświetla obraz na ekranie, są jeszcze rzeczy nieelektroniczne a praktyczne. Prezentujemy kilka najładniejszych ramek fotograficznych.Cyfrowych ramek fotograficznych jest obecnie bardzo dużo. Do wyboru, do koloru. Wszystkie służą do tego samego a różnią się od siebie prawie tak samo jak telewizory. Jako pierwszą chcielibyśmy przedstawić ramkę firmy Sony.  Model DPF-D70 ma 7-calowy ekran LCD o fotograficznej jakości, czytnik wszystkich kart pamięci. Posiada 256 MB wewnętrznej pamięci na maksymalnie 500 zdjęć oraz oprogramowanie pozwalające na różne tryby pokazu slajdów oraz tryb wyświetlania zegara.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem