Wacom Cintiq Pro Engine i Cintiq Pro - modularna pracownia All-In-One do kreatywnych zastosowań

Wacom Cintiq Pro Engine i Cintiq Pro - modularna pracownia All-In-One do kreatywnych zastosowań

Wacom Cintiq Pro Engine to kompaktowy moduł PC, który przekształca urządzenie Cintiq Pro w studio do kreatywnych zastosowań. Artyści, projektanci i inżynierowie mogą przekształcić swój Cintiq Pro w wydajną stację roboczą z systemem Windows 10 o mocy obliczeniowej umożliwiającej uruchamianie wymagających aplikacji do pracy w środowisku 3D, animacji i wirtualnej rzeczywistości.


Wacom ogłosił dzisiaj premierę Wacom Cintiq Pro Engine, modułu PC dostępnego w dwóch konfiguracjach, który w pełni współpracuje z 24-calowym ekranem piórkowym Cintiq Pro. Zaprojektowany z myślą o ilustratorach, projektantach, inżynierach i animatorach komputerowych, którzy wymagają wysokiej mocy obliczeniowej oraz wydajności graficznej, moduł Cintiq Pro Engine montowany jest na tylnym panelu Cintiq Pro 24, eliminując problemy związane z brakiem przestrzeni, plątaniną kabli i ze zgodnością, które często wynikają z użycia zewnętrznych komputerów i laptopów.

"Naszą misją jest wspieranie profesjonalistów w ich twórczej pracy, minimalizując zakłócenia i plątaniny kabli, a także pomaganie im w radzeniu sobie z nowymi obszarami tworzenia treści dla wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Wacom Cintiq Pro Engine to wspaniałe i łatwe w obsłudze rozwiązanie do kreatywnych zastosowań" – powiedział Faik Karaoglu, Executive Vice President of the Creative Business Unit w Wacom.

Reklama

Dołączenie Cintiq Pro Engine do ekranu piórkowego Cintiq Pro 24 przekształca je w kompletne studio do kreatywnej pracy na bazie systemu Windows 10, które obsługuje nawet najbardziej wymagające programy i aplikacje wykorzystywane przez profesjonalistów. Połączenie wyświetlacza Wacom Cintiq Pro, wydajnego modułu PC Wacom Cintiq Pro Engine oraz nowej elastycznej i obrotowej podstawki Wacom Ergo, to innowacyjne podejście zapewniające wszechstronne, specjalistyczne środowisko pracy dla twórców. Dodając do tego pióro cyfrowe Wacom Pro Pen 3D, profesjonaliści, którzy pracują z użyciem oprogramowania do tworzenia animacji 3D lub CAD, natychmiast dostrzegą korzyści usprawniające ich pracę.

Oprócz korzyści związanych z usprawnieniem pracy, Cintiq Pro Engine obsługuje coraz bardziej złożone zadania w rzeczywistości wirtualnej (VR). Większość produktów Wacom jest już w stanie obsługiwać tworzenie treści w wirtualnej rzeczywistości, lecz aby przeglądać i sprawdzać przygotowane projekty klienci często muszą przenieść je na inny komputer o mocy graficznej odpowiedniej do uruchamiania treści VR.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem