Wacom Cintiq 12WX

Wacom Cintiq 12WX

Dzisiaj Wacom zaprezentował nowy model tabletu Cintiq 12WX. Tablet ten łączy w sobie zalety interaktywnych tabletów Cintiq z niewielkimi rozmiarami tradycyjnych tabletów Intuos3. Dzięki Cintiq 12WX mamy możliwość szkicowania, malowania i rysowania bezpośrednio na wysokiej jakości monitorze o przekątnej 12,1 cala.


Spodoba on się na pewno grafikom oraz projektantom, którzy często zmieniają środowisko pracy. Wymiary Cintiq 12WX są niewielkie 405 x 270 x 17 mm jak również waga, która wynosi 2000 gramów. Zastosowana w Cintiq 12WX matryca pracuje w rozdzielczości WXGA ( 1280 x 800 pikseli ) przy 24- bitowej głębi kolorów, a obraz widoczny jest w zakresie 170°. Charakteryzuje się ona jasnością 180 cd/m2, kontrastem 600:1 oraz czasem reakcji 25ms. Tablet dostarczany jest z wygodnym stojakiem co pozwala nam na pracę pod różnym kątem lub po prostu na płasko bez użycia stojaka.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem