Warszawa w trochę innym wydaniu

Warszawa w trochę innym wydaniu

Gdzie kryje się piękno Warszawy? Czyżby chowało się przed nami? A może to nasze oczy, które wraz z upływem czasu nabierają złych nawyków, nie dostrzegają tego, jak zmieniło się miasto w ciągu ostatnich lat? Na te pytania może pomóc odpowiedzieć wystawa Portugalczyka, Gonçalo Franco.


Gonçalo Franco, młody portugalski fotografik, mieszka w Warszawie od pięciu lat. W tym czasie odkrył, że (czego wciąż jeszcze nie zrozumiał) większość warszawiaków, których poznał, jest rozczarowana Warszawą – szarą, chaotyczną, smutną. Dla Gonçala Franco Warszawa jest czymś więcej. To miejsce, które uczy patrzeć na nowo, ponieważ „nasze oczy oglądają świat w sposób konwencjonalny i przyzwyczajone są widzieć to, co było, a nie to, co jest”. Poprzez tę wystawę zdjęć, Gonçalo Franco pokazuje nam, gdzie możemy odnaleźć czar Warszawy – w tym i poza tym, co wydaje się pospolite i szare; poza tym, co było kiedyś.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem