Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza na Dni Otwarte i wystawę prac studentów

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza na Dni Otwarte i wystawę prac studentów

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza na ostatnie przed rozpoczęciem upragnionych wakacji Dni Otwarte, jakie odbędą się 25 czerwca (czwartek) o godzinie 18.00 oraz 27 czerwca (niedziela) o godzinie 12.00.


Po czwartkowych Dniach Otwartych zapraszamy równie serdecznie na wernisaż wystawy końcoworocznej prac słuchaczy I i II roku WSR wszystkich specjalizacji, jaka otwarta zostanie o godz. 19.00 w Galerii Farbiarnia na Pięknej w Warszawie przy ul. Pięknej 28/34. Ekspozycja obejmuje prezentację prac graficznych, fotografii, filmu, działań z zakresu identyfikacji wizualnej i projektowania reklam prasowych i telewizyjnych. Trwać będzie do 4 lipca 2009 r. Zapraszamy gimnazjalistów, maturzystów, rodziców i wszystkie osoby zainteresowane nauką w Szkole na Dni Otwarte, a na wystawę także szczególnie serdecznie przedstawicieli branży reklamowej.

Dni Otwarte to okazja do zapoznania się z infrastrukturą Szkoły: studiem fotograficznym, pracowniami komputerowymi, malarskimi i rysunkowymi, pracownią wizażu, a także sprzętem fotograficznym i filmowym. To również możliwość poznania wykładowców oraz słuchaczy Szkoły, zadawania im pytań i uzyskania pełnych informacji o Szkole. Dzięki pomocy pracowników sekretariatu, którzy chętnie wyjaśnią zasady indywidualnego kształtowania planu w WSR, systemu stypendialnego i systemu praktyk, opowiedzą o plenerach i kursach oraz o innych inicjatywach Szkoły, takich jak warsztaty Toster, konkursy, wystawy itp. goście Dni Otwartych otrzymają pełną wiedzę na temat WSR. Program Dni Otwartych składać będzie się z wykładu wprowadzającego, multimedialnej prezentacji Szkoły, oprowadzania oraz indywidualnych rozmów i konsultacji.
Wystawa prac słuchaczy I i II roku WSR to szansa poznania, z jednej strony - najciekawszych dokonań uczniów i absolwentów Szkoły, z drugiej - wgląd z proces dydaktyczny i system prowadzenia zajęć w poszczególnych pracowniach oraz praktyczny pokaz metod nauczania i ich efektów, przede wszystkim takich profesorów WSR jak: Sławomir Wojtkowski (reklama prasowa), Szymon Kobusiński (fotografia), Karolina Breguła (fotografia), Artur Waczko (produkcja filmowa), Jakub Budzyński (projektowanie graficzne), Monika Waraksa (projektowanie graficzne), Andrzej Janusz Woszczyński (identyfikacja wizualna), Cezary Szulc (grafika komputerowa) i Adam Zięcina (produkcja filmowa). W trakcie trwania ekspozycji, w godzinach otwarcia galerii, słuchacze WSR będą po niej oprowadzać wszystkich zainteresowanych oraz udzielać informacji na temat Szkoły.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem