12 sierpnia 2013, 16:46
Autor: Maciej Jeziorek
czytano: 2228 razy

Warsztaty fotograficzne z Maciejem Jeziorkiem w Indiach w listopadzie 2013 roku

Warsztaty fotograficzne z Maciejem Jeziorkiem w Indiach w listopadzie 2013 roku

Jeśli pasjonują Cię podróże i fotografowanie oraz masz ochotę podnieść swoje umiejętności to zapraszam Cię na drugą i trzecią edycję moich warsztatów. Indyjskie ulice to wspaniałe miejsce by intensywnie ćwiczyć fotografię jakiej dotąd nie uprawiałeś. Bogactwo światła, dźwięków, kolorów i zapachów nie dają chwili wytchnienia. Pośród tego Ty, twój aparat i niezliczone możliwości zrobienia ciekawych zdjęć.

Codziennie będziemy podejmowali zagadnienia z zakresu techniki fotografowania, budowania kadru, roli koloru i światła. Będziemy ćwiczyć podejście do sytuacji i ludzi. Podczas tych warsztatów odkryjesz nowe obszary własnej twórczości. Będzie to czas poszukiwania inspiracji, pracy nad znalezieniem interesujących Cię tematów, nauki edycji i budowania fotoreportaży.
 

W Indiach pokażę Ci moje ulubione miejsca, w których fotografowałem. Praca w małej grupie, umożliwi mi dostosowanie zajęć do Twoich potrzeb i umiejętności.
 
Przed wyjazdem z Polski i podczas naszej wspólnej wyprawy możesz liczyć na moją pomoc w kwestiach praktycznych dotyczących podróżowania po Indiach w tym organizowania noclegów i transportu.

 


 

Z kim jedziesz?

Nazywam się Maciej Jeziorek. Od piętnastu lat jestem zawodowym fotoreporterem, członkiem agencji Napo Images. Wielokrotnie moje zdjęcia były nagradzane na konkursach fotografii prasowej w tym mój materiał z Indii, z Bangalore (BZWBK Press Foto 2009). Od kilku lat prowadzę warsztaty i uczę fotografii w Polsce a od wiosny tego roku w Indiach, gdzie w ostatnich latach podróżując i fotografując spędziłem w sumie ponad rok.


  
Na listopad 2013 przygotowałem dwa programy warsztatowe:

DELHI STREET

Spotkanie z chaosem ulic Delhi. Będzie to siedem dni intensywnej pracy polegającej na zgłębianiu tajników fotografii streetowej. Szaleństwo uliczek stolicy Indii tylko dla fotograficznych twardzieli!!! Warsztaty szczególnie wartościowe dla tych którzy planują dalsze, samodzielne podróże po subkontynencie.
 
Termin : 3-10 listopada 2013 – Delhi
 
Grupa: do 6 osób

Cena: 2500 pln.

 

RAJASTAN

Warsztaty będą trwały 12 dni. Rozpoczniemy w Delhi skąd po trzech dniach ruszymy do miast Rajastanu. Przygoda, podróż, niewygody a dookoła tętniące kolorami Indie. Doskonała oferta dla tych, którzy chcą rozwijać swoją pasję fotografowania oraz zapoznać się z życiem i kulturą w tej części Indii.
 
Termin: 12- 24 listopada 2013 – Delhi – Rajastan – Delhi
 
Grupa: do 5 osób.

Cena: 3600 pln

 

Warsztaty rozpoczniemy od wspólnego spotkania w Warszawie, podczas którego omówimy przygotowania do wyjazdu.

 
Dla grup kilkuosobowych istnieje możliwość uzgodnienia innego terminu. Cena warsztatów nie obejmuje przelotu do i z Indii (ok. 2500 zł w obie strony), oraz kosztów wizy, ubezpieczenia zdrowotnego oraz podróży, noclegów i posiłków na terenie Indii.
 
Czas naboru: do 15 września 2013. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania mailowo pod adresem: maciejjeziorek@o2.pl lub telefonicznie pod numerem +48 505 86 87 00. 

Informacje także na stronach : www.maciejjeziorek.com i www.napoimages.com
 www.swiatobrazu.pl