Warsztaty - zastosowanie wideo w kampaniach reklamowych

Warsztaty - zastosowanie wideo w kampaniach reklamowych

Magazyn "Pro-KREACJA" zaprasza na warsztaty "Zastosowanie wideo w kampaniach reklamowych". Spotkanie odbędzie się 25 marca 2010, podczas trwania XIII Targów FILM VIDEO FOTO.


Eksperci oraz praktycy z branż marketingowej i reklamowej oraz specjaliści zajmujący się nowymi technologiami podzielą się z Państwem swoją wiedzą na temat funkcjonowania spotów wideo w internecie. W programie warsztatów przewidziano zarówno wykłady nt. możliwości wykorzystania wideo jako narzędzia marketingowego i promocyjnego, jak również interaktywne prezentacje firm zajmujących się produkcją spotów reklamowych. Dzięki temu w przystępny sposób będzie można dowiedzieć się jak nakręcić filmiki wideo, jak zamieścić je w sieci oraz jakiego sprzętu używać, by osiągnąć imponujące rezultaty. Dodatkową atrakcją będzie prezentacja najnowszych rozwiązań technologicznych – augmented reality. To nowoczesne narzędzie stanie się wkrótce przyszłością internetu.
Wstęp na warsztaty „Zastosowanie wideo w kampaniach reklamowych” jest bezpłatny.
Zapraszamy!


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem