Warsztaty fotograficzne w Szwajcarii

Warsztaty fotograficzne w Szwajcarii

Internetowy Dziennik o Fotografii i Wideo SwiatObrazu.pl objął patronatem medialnym unikalne wydarzanie - tygodniowe warsztaty fotograficzne, które odbędą się w Szwajcarskich Alpach w niezwykłym szklanym hotelu Cube. Warsztaty będą prowadzone na czterech płaszczyznach: pejzaż, fotografia sportowa, fotografia architektury oraz fotografia studyjna.


To jedna z niewielu szans dla wszystkich na uchwycenie niezapomnianych chwil w postaci pięknych, profesjonalnych fotografii.  Uczestnicy będą mieli możliwość poznania sekretów sztuki fotografowania oraz zdobycia praktycznej wiedzy, dzięki obecności mistrzów fotografii, takich jak Jacek Bonecki czy Piotr Parvi.

W ciągu dnia odbywać się będą praktyczne zajęcia z pejzażu, fotografii sportowej oraz architektury.  Wieczory natomiast zostaną poświęcone pracy w studio.  Uczestnicy będą mieli do dyspozycji sprzęt fotograficzny firmy Sony, oświetlenie studyjne firmy Fomei oraz cyfrową ciemnię zbudowaną przez firmy Ilford oraz Epson.

Firma Sony dostarczy uczestnikom sprzęt w postaci najnowszych produktów systemu Alpha.

Cyfrowa ciemnia Epsona zostanie zbudowana z urządzeń: Stylus Pro 3800, Stylus Photo 2400, Stylus Photo RX585 oraz Picture Mate.

Papiery do druku błyszczące, perłowe, o wyjątkowej gramaturze 290 g oraz nowe i wyjątkowe płótna i papier barytowy do druku dostarczy firma Ilford.

Wykonane zdjęcia będzie można również podziwiać dzięki profesjonalnym projektorom firmy Epson.

Termin
Warsztaty odbędą się w dniach od 30 marca do 6 kwietnia 2008 w Szwajcarii w Savognin w hotelu Cube.

Koszt
Koszt pobytu jednej osoby w czteroosobowym pokoju z dwoma łóżkami piętrowymi wynosi 430 euro.
W cenę wliczone jest śniadanie, które podawane jest do godziny 15.00.
Cena obejmuje również skipass, który jest jednocześnie kartą do pokoju.
W cenie skipassu wliczone są testy: ski foxy („krzesełka narciarskie”), sanki, skutery śnieżne, skiboby, poduchy śnieżne,  snowblady, rowery śnieżne.
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego. Grupy od początkujących do sportowych.

Imprezy towarzyszące
Zawody i konkursy narciarskie, wspaniałe nagrody.
W programie koncerty, występy polskich i włoskich gwiazd, szalone imprezy do białego rana.
Międzynarodowy Turniej Barmanów.
Wśród artystów, którzy zapowiedzieli swój udział, znajdują się Adamus & Mafia Mike z projektem Wet Fingers, Tymon Tymański, Milkshow.

Opis hotelu
Cube - hotel ze szkła na stoku... Zupełnie nowa myśl narciarska. Cube to eksperyment spędzenia czasu wolnego w górach. Połączenie sportu, rozrywki i nowoczesności. Cube to baza wypadowa dla dynamicznych, aktywnych i otwartych na świat ludzi. Wszystko w jednym miejscu – narty, odpoczynek, imprezy. Świetna, młoda i przyjazna obsługa. Hotel usytuowany jest 50 metrów od wyciągu narciarskiego, 450 metrów od centrum miasteczka. Futurystyczne wnętrza hotelu dają wrażenie dużej, otwartej przestrzeni – jedząc posiłek, można obserwować korzystających ze ścianek wspinaczkowych lub grających na Play Station. Małe, ale funkcjonalne pokoje, w których tylko śpimy, sprzyjają integracji uczestników w każdym innym miejscu hotelu. Wszystkie pokoje wyposażone są w oddzielne WC i prysznice, każdy pokój dodatkowo posiada miejsce na sprzęt narciarski. Pokoje są 2-4 osobowe, tak samo suity. W hotelu: fitness i odnowa biologiczna z urokliwym widokiem na góry; bary otwarte 24 h na dobę, profesjonalna dyskoteka. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technik audiowizualnych – każdej nocy hotel zmienia kolor.

Region
80 km super przygotowanych, szerokich tras narciarskich. Raj dla carvingowców i snowboardzistów – specjalne profesjonalne halfpip’y o długości 90 metrów i szerokości 15. Trasy przystosowane dla narciarzy początkujących, średnio zaawansowanych a także dla asów slalomu. Specjalne strefy dla sportowców ekstremalnych. 15 nowoczesnych wyciągów narciarskich, w tym najdłuższy wyciąg w Szwajcarii. Czas czekania w kolejkach skrócony do minimum. Dookoła tajemnicze lasy, kaniony i góry zapierające dech w piersiach.

Zgłoszenie udziału w imprezie należy przesłać na adres e-mail: warsztaty@swiatobrazu.pl


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem