Warsztaty portretu w Krakowie

Warsztaty portretu w Krakowie

Wczoraj w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbyły się warsztaty fotograficzne zorganizowane przez Krakowski Klub Fotografów. Celem warsztatów było zapoznanie uczestników z realiami pracy z modelką, a także z możliwościami jakie daje światło w studio i pokazanie jak można je wykorzystać w modelowaniu fotografii.


Warsztaty w Krakowskim Klubie Fotografii poprowadził uznany fotograf studyjny, przedstawiciel firmy Sony – Piotr Parvi, zajmujący się pracą z modelką. Z fotografem współpracował Łukasz Borowski, specjalista od oświetlenia studyjnego. Do dyspozycji uczestników, którzy zainteresowani byli szczegółami technicznymi, był Krzysztof Szablisty.


fot. Dorota BigoDostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem