Wciąż na fali: Canon EF 50 mm f/1.8 II

Wciąż na fali: Canon EF 50 mm f/1.8 II

Canon EF 50 mm f/1.8 II to jeden z najtańszych dostępnych na rynku obiektywów standardowych. Jego przystępna cena i niezłe osiągi czynią go szkłem wciąż popularnym pośród użytkowników lubiących fotografować jasnymi obiektywami stałoogniskowymi. Jest to model szczególnie ciekawy dla osób, które do tej pory nie miały doświadczenia ze "stałkami".


Canon EF 50 mm f/1.8 II nie jest najlepszym stałoogniskowym obiektywem oferowanym przez tę firmę i z pewnością nie może konkurować z takimi konstrukcjami, jak Canon 1.4 50 mm czy świetną "elką" 1.0 50 mm. Natomiast absolutnie deklasuje je pod względem cenowym. Jest to szkło przeznaczone dla amatorów fotografii, nie zawodowców, i z tej roli wywiązuje się wystarczająco dobrze.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem