Wciąż na fali: Canon EOS 1000D

Wciąż na fali: Canon EOS 1000D

Canon EOS 1000D to lustrzanka z segmentu "entry level" - przeznaczona dla początkujących amatorów fotografii cyfrowej. Jest to aparat już nie najmłodszy (premierę miał w 2008 roku) i pozbawiony wielu zaawansowanych funkcji, jednak wciąż interesujący ze względu na przyzwoite osiągi i przystępną cenę.


Canon EOS 1000D jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które jeszcze nie pracowały z lustrzanką cyfrową. Jako aparat z segmentu "entry level" zapewnia wygodną i intuicyjną obsługę, przyjazną użytkownikom słabo obeznanym z tego typu sprzętem. Znajdziemy w nim niezbędne do wykonania dobrych zdjęć funkcje, brakuje jednak kilku rozwiązań, stosowanych w nieco bardziej zaawansowanych lustrzankach. Nie ma tu np. możliwości punktowego pomiaru, co ogranicza, choć nie jest niezbędne początkującemu fotografowi.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem