Wciąż na fali: Canon EOS 550D

Wciąż na fali: Canon EOS 550D

Canon EOS 550D to lustrzanka należąca do tzw. segmentu "entry level" – przeznaczona dla początkujących, ambitnych amatorów fotografii. Aparat w momencie premiery niemal półtora roku temu podniósł poprzeczkę w swojej klasie i nadal trzyma się wysoko. Jest bardzo lubiany przez użytkowników ze względu na wygodną, intuicyjną obsługę – dostęp do wielu przydatnych funkcji następuje bezpośrednio z korpusu, bez czasochłonnego i irytującego szukania w skomplikowanym menu. Jakość zdjęć i filmów Full HD wykonywanych tym modelem jest bardzo dobra, deklasuje osiągi wielu konkurentów.


Canon EOS 550D jest wciąż łatwo dostępny na rynku, bez problemu znajdziemy go w większości sklepów ze sprzętem fotograficznym. Ceny zazwyczaj nie różnią się znacząco. Przeciętny koszt nieużywanego aparatu, wyposażonego w całkiem przyzwoity kitowy obiektyw Canon EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS oraz kartę pamięci SDHC (zazwyczaj 8 lub 16 GB) plasuje się pomiędzy 2500 a 2700 zł. Na droższe oferty nie warto zwracać uwagi. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem