Wciąż na fali: Nikon D60

Wciąż na fali: Nikon D60

Nikon D60 to nienajnowsza, ale wciąż dostępna na rynku lustrzanka cyfrowa, przeznaczona dla początkujących miłośników fotografii. Aparatem można wykonać zdjęcia naprawdę dobrej jakości, a kilka wad tego modelu rekompensuje stosunkowo przystępna cena.


Nikon D60 to lustrzanka cyfrowa z segmentu "entry level" - przeznaczona dla początkujących. Aparat premierę miał na początku 2008 roku i pozbawiony jest wielu nowoczesnych rozwiązań, które obecnie są już standardem w sprzęcie tej klasy, co jednak nie dyskwalifikuje tego modelu. Największą zaletą Nikona D60 jest naprawdę dobra jakość zdjęć. Matryca CCD o rozdzielczości 10 mln pikseli jest zupełnie wystarczająca, a zakres tonalny jest bardzo przyzwoity.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem