Wciąż na fali: Nikon D90

Wciąż na fali: Nikon D90

Nikon D90 – pomimo iż od czasu premiery minęło ponad dwa lata, wciąż trzyma się bardzo dobrze. Powszechna jest opinia użytkowników, że to jedna z najlepszych lustrzanek, jakie Nikon w tamtych czasach produkował. Użytkownicy chwalą sobie ilość dostępnych obiektywów, duży wizjer optyczny, czy wydajne baterie. Oczywiście nie jest to aparat bez wad – ale w dalszym ciągu ten model jest poszukiwany na rynku. Postanowiliśmy sprawdzić, w jakiej cenie można go obecnie kupić na rynku aparatów nowych i używanych.


Nikon D90 można dostać w sklepach internetowych umieszczających swoje oferty w najbardziej znanych porównywarkach cen już za ok. 2370 zł. Najdroższa oferta, figurująca w porównywarkach to 3029 zł w jednej z sieci handlowych, sprzedających wyłącznie w sklepach stacjonarnych.

Zajrzeliśmy również na allegro. Tam ceny "sklepowych" Nikonów D90 nie odbiegają od normy  i oscylują w okolicach 2400 - 2500 zł. Jednak na rynku aparatów używanych (ale w idealnym, według zapewnień właścicieli stanie), pojawiają się aparaty z aktualną nawet gwarancją, lub z gwarancją rozruchową - w cenie w granicach 1650 - 1800 zł (opcja "kup teraz" dla aparatu z aktualną jeszcze gwarancją w idealnym stanie to np. 1750 zł).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem