Wciąż na fali: Olympus SP-800UZ

Wciąż na fali: Olympus SP-800UZ

Olympus SP-800UZ to propozycja dla użytkowników ceniących sprzęt typu „wszystko w jednym”. 14-megapikselowa matryca CCD i obiektyw z 30-krotnym przybliżeniem optycznym (ekwiwalent zakresu 28-840 mm dla aparatu małoobrazkowego) to wciąż czołówka zaawansowanych kompaktów. Aparat uzbrojony w tak potężny zoom, wyposażony ponadto w efektywny system mechanicznej stabilizacji obrazu, możliwość kręcenia filmów w rozdzielczości HD 720p oraz złącze HDMI to wszystko, czego potrzebuje miłośnik fotografowania nielubiący noszenia przy sobie ton sprzętu.


Olympus SP-800UZ nie jest już "najsilniejszym na świecie zoomem w kompaktowym aparacie fotograficznym" – jak był reklamowany podczas premiery ponad rok temu – wciąż jednak jest to model chętnie kupowany. Powinny zainteresować się nim szczególnie osoby lubiące fotografować w podróży. Zdaniem wielu użytkowników model  SP-800UZ świetnie sprawdza się jako aparat dla turysty. Zachęcamy posiadaczy tego sprzętu do dzielenia się w komentarzach swoimi opiniami na ten temat.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem