Wciąż na fali: Sigma 10-20 4-5,6 EX DC HSM

Wciąż na fali: Sigma 10-20 4-5,6 EX DC HSM

Sigma 10-20 4-5,6 EX DC HSM to ultraszerokokątny zoom o bardzo użytecznym zakresie ogniskowych. Mimo że od premiery obiektywu minęło już sześć lat, wciąż jest to model chętnie kupowany, głównie ze względu na swoją relatywnie niską, względem konkurentów, cenę. Niestety, nie jest to urządzenie pozbawione wad.


Sigma 10-20 4-5,6 EX DC HSM to zoom szerokokątny - urządzenie niezastąpione zwłaszcza w pracy fotografów krajobrazowych i fotoreporterów. Względem konkurentów produkt Sigmy jest  szczególnie atrakcyjny, choćby ze względu na cenę (choć technicznie mógłby być lepszy). Nowa Sigma 10-20 4-5,6 EX DC HSM jest o wiele tańsza od podobnych zakresowo szkieł Canona (Canon EF-S 10-22 mm f/3.5-4.5 USM) czy Nikona (Nikkor AF-S 12-24 mm f/4G DX IF-ED).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem