Wciąż na fali: Sony Alpha A550

Wciąż na fali: Sony Alpha A550

Sony Alpha A550 to lustrzanka cyfrowa przeznaczona dla zaawansowanych miłośników fotografii szukających wszechstronnego aparatu. Zastosowane w tym modelu nowatorskie rozwiązania, bardzo dobrej klasy materiały, z których wykonano korpus oraz świetna matryca CMOS o wysokiej rozdzielczości, to cechy, dzięki którym Alpha A550 wciąż ma wielu użytkowników.Ogromną zaletą aparatu Sony Alpha A550 jest wykorzystana w nim matryca o rozdzielczości 14,6 MP. Element ten charakteryzuje się wyjątkowo niskim poziomem szumów, dzięki czemu lustrzanka świetnie sprawdza się w nawet bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Na uwagę zasługuje także fakt wprowadzenia przez firmę Sony ciekawej możliwości wykonywania fotografii w technice HDR z poziomu aparatu. Jeśli dodamy do tego wysoką "szybkostrzelność" (7 kl./s) oraz wygodny, uchylny ekran LCD (z doskonale działającą funkcją Live View), otrzymamy świetny aparat, zapewniający dobry efekt w większości sytuacji fotograficznych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem