Wenecja dla singli z fotografią

Wenecja dla singli z fotografią

SwiatObrazu.pl wraz z firmą charter.pl organizują wyjątkowe przedsięwzięcie fotograficzno-żeglarskie. Wszystkich miłośników fotografii, żeglarstwa, malowniczych miejsc, niezwykłych przygód, dobrej zabawy zapraszamy na interesujący rejs przez trzy kraje - Słowenię, Chorwację, Włochy. Celem wyprawy jest połączenie przyjemności "płynącej" z żeglowania i fotografowania, a idealnym do tego miejscem są wybrzeża Morza Śródziemnego. Śródziemnomorski klimat rejsu sprawi, że z pewnością oderwiesz się od codzienności. Na rejs zapraszamy wyłącznie osoby pragnące pojechać bez osób towarzyszących.Cel Szkolenia:

W trakcie rejsu uczestnicy wezmą udział w warsztatach fotograficznych poprowadzonych przez trenerów redakcji SwiatObrazu.pl. Na kursie uczestnicy poznają tajniki fotografii krajobrazowej. Zaczniemy od wdrożenia najważniejszej zasady rządzącej fotografią krajobrazu – zajęcia odbywać się będą często przed wschodem słońca oraz tuż przed zmierzchem. Kolejny obszar fotografii, którzy zostanie omówiony w trakcie kursu to architektura – wszystko o kompozycji. Kluczowym punktem kursu jest fotografia marynistyczna, której głównym tematem jest morze i okoliczności mu towarzyszące, miejsca takie jak porty, przystanie, a nade wszystko fotografia życia codziennego na jachcie oraz samego jachtu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem