Wernisażowy lans

Wernisażowy lans

Jedni uwielbiają „bywać”, prezentować się i brylować na salonach; inni chodzenie na wernisaże uważają za pseudosnobizm i stratę czasu. I właśnie dzięki temu nie trafiają na takie imprezy osoby przypadkowe.


Po co jest wernisaż? Po co organizuje się uroczyste otwarcia wystaw? Dla autora: żeby mógł lub przynajmniej miał szansę zaprosić na swoją wystawę wszystkie ważne dla niego osoby i zgromadzić je w jednym czasie. Dla szefostwa galerii – bo też łatwiej dziennikarzy i krytyków przyciągnąć wszystkich na raz (na wystawy jako takie oni przecież raczej nie chodzą, to, co ich przyciąga, to wino i możliwość spotkania znajomych lub wrogów). A wreszcie dla publiczności, która lubi się lansować.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem