Wielkie otwarcie Krakowskiej Akademii Fotografii

Wielkie otwarcie Krakowskiej Akademii Fotografii

Wczorajszy dzień obfitował w moc wrażeń i emocji. Wywołane one były oficjalnym otwarciem Akademii Fotografii, która jako pierwsza w Polsce łączy w swym autorskim programie nauczania, najnowsze osiągnięcia technik fotografii cyfrowej wraz z klasycznym warsztatem fotograficznym. Mowa tu oczywiście o Krakowskiej Akademii Fotografii.


Wielkie otwarcie połączone z inauguracją semestru letniego nastąpiło wczoraj o godzinie 17. Liczna grupa przybyłych słuchaczy jak i wykładowców, została pozytywnie zaskoczona bardzo miłym i eleganckim wystrojem wnętrz sal wykładowych jak i całej uczelni. Jak przyznaje dyrektor artystyczny akademii, dr. Zbigniew Łagocki, ich wielkość jak i akustyka pozwolą na bliski kontakt wykładowców ze studentami. Co oczywiście będzie miało ostateczny wpływ na rezultaty wspólnej, twórczej  pracy.Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem