Wierność obrazów. René Magritte i fotografia - wystawa w ramach MFK

Wierność obrazów. René Magritte i fotografia - wystawa w ramach MFK

"Wierność obrazów. René Magritte i fotografia" to kolejna wystawa włączona do Programu Głównego Miesiąca Fotografii w Krakowie, odbywająca się w Międzynarodowym Centrum Kultury.Wystawa Wierność obrazów. René Magritte i fotografia to możliwość zapoznania się z fotograficznym dorobkiem jednego z najbardziej znanych surrealistów, kojarzonego przede wszystkim z malarstwem. Ekspozycja prezentuje mało znane prace Magritte'a, upublicznione dopiero po jego śmierci: kilkadziesiąt fotografii powstałych w latach 1928-1955 i wybrane filmy z lat 50. Zabawne, a nieraz także niepokojące zdjęcia artysty to nieustanna gra z tym, co realne i tym, co wyobrażone.

Wystawa czynna do 10 czerwca 2012 roku. Jej organizatorem jest Międzynarodowe Centrum Kultury we współpracy z Przedstawicielstwem Walonia-Bruksela w Warszawie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem