Wildlife Photographer of the Year – trwa głosowanie w kategorii Nagroda Publiczności

Wildlife Photographer of the Year – trwa głosowanie w kategorii Nagroda Publiczności

Organizatorzy konkursu Wildlife Photographer of the Year rozpoczęli głosowanie, w którym można wybrać swoją ulubioną fotografię dzikiej przyrody spośród 24 wyselekcjonowanych przez jury obrazów. Kategoria People's Choice będąca swoistą Nagrodą Publiczności stanowi nowość i będzie obecna już co roku. Głosowanie potrwa do 5 lutego 2018 roku.


Pięć fotografii, które otrzymają największa liczbę głosów zostanie zaprezentowanych w internetowej galerii wraz z pozostałymi pracami, które zwyciężyły w głównym konkursie Wildlife Photographer of the Year 2017. Zdjęcie z największą liczbą głosów dołączy do wystawy odbywającej się w w Muzeum Historii Naturalnej w Londynie i będzie na niej eksponowana do jej zakończenia 28 maja 2018 roku. Znalezienie się wśród wyróżnionych prac jest dużym sukcesem – do konkursu zostało zgłoszonych 50 000 zdjęć z 92 krajów.

Reklama

Filmowanie aparatem i edycja wideo


Filmowanie aparatem fotograficznym ma pewne zalety, których kamery wideo i filmowe nie są w stanie zaoferować bez zainwestowania naprawdę poważnych kwot pieniędzy.

 

W e-kursie omawiamy zarówno kwestie sprzętowe (wybór aparatu, obiektywu, akcesoriów) i techniczne (formaty zapisów obrazu filmowego itp.) jak i warsztatowe oraz artystyczne. Następnie przechodzimy do edycji wideo ponieważ film nagrany aparatem jest tak naprawdę tylko surowcem..

 

 

Sprawdź szczegóły


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem