Wirtuozeria Patricka Demarcheliera na wystawie w galerii Staley Wise

Wirtuozeria Patricka Demarcheliera na wystawie w galerii Staley Wise

Patrick Demarchelier to słynny, utalentowany fotograf mody i portretowy, przed którego obiektywem stawały największe gwiazdy ekranu i wybiegów. Na kobiece ciało potrafi spojrzeć z niezwykłą swobodą i lekkością. Najnowsza wystawa zorganizowana w galerii Staley Wise zlokalizowanej w Nowym Jorku pokazuje go również w szerszym kontekście – jako doskonałego portrecistę, którego kunszt pozwala na stworzenie doskonałych zdjęć, niezależnie czy przed jego obiektywem stają kobiety, mężczyźni czy... lew.


Modele na fotografiach Patricka Demarcheliera są pełni wdzięku. Trwająca ponad czterdzieści lat kariera tego artysty, pozwoliła na zbudowanie charakterystycznego stylu. Do jego sukcesu przyczyniła się umiejętność czerpania z różnych nurtów kulturowych i wykorzystywania ich do zrealizowania własnych pomysłów. Ponadto do perfekcji opanował światło. W Staley Wise znajdą się nigdy wcześniej nieprezentowane prace. Zdjęcia wykonane w latach 1992-2017 łączą w sobie różnorodne style, gatunki i motywy. Otwarcie wystąpi nastąpi 8 lutego 2018 roku i potrwa ona do 21 kwietnia.  

 

Reklama

Adobe Lightroom - nowy e-kurs


Dowiesz się, jak szybko i efektywnie korygować i twórczo zmieniać swoje zdjęcia.

 

Dołącz do Uczestników


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem