Wizjer do smartfona POWERUP OKO – czy ma szansę na powodzenie?

Wizjer do smartfona POWERUP OKO – czy ma szansę na powodzenie?

Kickstarter to inkubator wielu oryginalnych, ale i nieco dziwacznych pomysłów. Do tego grona zdaje się należeć propozycja firmy POWERUP nazwana OKO – wizjer do smartfona. Sama idea jest bardzo ciekawa, ale pomysł jej realizacji budzi kilka wątpliwości.


Wizjer OKO zaprezentowany w ramach akcji crowdfundingowej na Kickstarterze wygląda jak gogle VR. W założeniu twórców ma pozwalać na intuicyjne kadrowanie podczas fotografowania smartfonem, analogicznie do  tradycyjnych aparatów wyposażonych w wizjer. Jego działanie ma być jednak nieco inne, gdyż to akcesorium będzie pozwalało na podglądanie sceny za pomocą obojgu oczu. Ponadto urządzenie ma odizolowywać od silnego oświetlenia, np.  w słoneczny dzień, ułatwiając tym samym korzystanie z wyświetlacza, a także zwiększać pewność chwytu urządzenia mobilnego. Jego konstrukcja ma zapobiegać przedostawaniu się do wnętrza akcesorium drobin pyłu i kurzu. Montowanie smartfona ma być również bardzo sprawne i proste.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem