Wodoszczelne i wytrzymałe aparaty Nikon COOLPIX AW130 i Nikon COOLPIX S33

Wodoszczelne i wytrzymałe aparaty Nikon COOLPIX AW130 i Nikon COOLPIX S33

Wodoszczelny i wytrzymały Nikon COOLPIX AW130 posiada matrycę o rozdzielczości 16 mln pikseli, wyświetlacz OLED o przekątnej trzech cali gwarantujący doskonałą widoczność nawet w pełnym słońcu lub pod wodą, natomiast aparat uniwersalny Nikon COOLPIX S33 z matrycą o rozdzielczości 13 mln pikseli posiada menu w dwóch wersjach – dla dorosłych i dla dzieci.


Nikon COOLPIX AW130 to aprat, który można zabrać nawet na głębokość 30 m pod wodą, jest też odporny na pył, niską temperaturę do -10 stopni Celsjusza i upadek z wysokości do 2 m. Posiada także obsługę sieci Wi-Fi i technologii NFC. Aparat został wyposażony w jasny obiektyw szerokokątny o ogniskowej 24 mm i otworze względnym f/2,8, 5-krotny zoom optyczny i maksymalnie 10-krotny zoom cyfrowy Dynamic Fine Zoom. Można również zarejestrować filmy Full HD (1080/60i) z dźwiękiem stereofonicznym z redukcją drgań (VR). Obsługa systemów nawigacji satelitarnej GPS/GLONASS/QZSS w aparacie Nikon COOLPIX AW13 ułatwia rejestrowanie tras podróży i umożliwia zapisywanie danych pozycji na zdjęciach, z dokładniejszymi informacjami o szerokości i długości geograficznej. Na wbudowanej mapie świata można zachować maksymalnie 30 lokalizacji wraz z danymi o wysokości nad poziomem morza lub głębokości pod wodą.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem