WOŚP: DJI partnerem technologicznym XXVI Finału

WOŚP: DJI partnerem technologicznym XXVI Finału

Firma DJI, która jest światowym liderem w produkcji dronów cywilnych oraz technologii obrazowania lotniczego, wraz z autoryzowanym polskim dystrybutorem – firmą Dilectro DJI - dołączyli do 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jako oficjalni partnerzy technologiczni. Firmy będą brały udział 14 stycznia w głównym wydarzeniu Finału WOŚP organizowanym pod Pałacem Kultury w Warszawie, a także przekażą sprzęt do użytku Fundacji oraz na publiczną licytację.


Dla wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą miasteczko WOŚP, DJI otworzy swój namiot, wypełniony najnowocześniejszym sprzętem. Będzie to niezwykła okazja dla mieszkańców Warszawy, by poznać bliżej najnowocześniejsze drony na świecie, możliwości ich zastosowania a także dowiedzieć się o tym jak bezpiecznie z nich korzystać.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem