Wro Fashion Foto - znakomite zdjęcia mody polskich fotografów

Wro Fashion Foto - znakomite zdjęcia mody polskich fotografów

W Domu Handlowym Renoma we Wrocławiu otwarto wystawę Wro Fashion Foto. To wystawa fotografii modowej, na którą każdy z prezentujących się fotografów przygotował zdjęcie, które jest interpretacją motywu przewodniego. W tym roku jest nim „Konstrukcja”. Wro Fashion Foto to przedsięwzięcie wyjątkowe, nie ma bowiem w Polsce wystawy fotografii o podobnym mechanizmie. Celem jest promocja środowiska wrocławskich twórców związanych z fotografią, a także aktywizacja branży modowej w stolicy Dolnego Śląska. Organizatorem wydarzenia jest agencja SPOT Management.


Podczas wernisażu przedstawiono artystów, modelki i partnerów zaangażowanych w tę edycję. W tym roku poziom prac był niezwykle wysoki, a dzięki partnerom w postaci Epson i CMC Photo uzyskano wysoki poziom wydruków. W tym roku po raz pierwszy przyznano wyróżnienie od jednego z partnerów – spółka PiJ, właściciel hurtowni piw rzemieślniczych "Dobre Piwo", przyznała swoją nagrodę, a otrzymała ją fotografka Małgorzata Drozdowska-Słyż. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem