Sprawdź najbliższe wrześniowe terminy fotograficznych e-kursów

Sprawdź najbliższe wrześniowe terminy fotograficznych e-kursów

Wkrótce rozpoczynają się nowe edycje kursów fotografii online – ich krótki opis, elementy e-kursu, cenę i datę rozpoczęcia zamieszczamy poniżej. Programy, informacje o dodatkach i ewentualnych promocjach znajdziecie w opisach szczegółowych, klikając w odpowiednie linki.

W e-kursie bierzesz udział wtedy, gdy chcesz i jest to dla Ciebie wygodne. Miejsce również nie gra roli – wystarczy, że możecie odebrać w nim pocztę elektroniczną lub otworzyć dostarczony Wam po zakończeniu e-kursu e-book w formacie PDF. Materiały szkoleniowe napisane są prostym i zrozumiałym językiem, ilustrowane wieloma przykładami i fotografiami. Sam regulujesz tempo kształcenia. Jeśli jedziesz na urlop lub masz więcej obowiązków rodzinnych i zawodowych - możesz wrócić do kursu w każdym momencie. Lekcje wysyłamy raz w tygodniu, ale to Ty zawsze decydujesz, kiedy z nich skorzystasz.

Na koniec otrzymasz certyfikat SwiatObrazu.pl, poświadczający ukończenie kursu. 

13.09.2018 r. Fotografowanie miasta nocą

 

Każdy z Was pewnie nie raz był pod wrażeniem widoku nocnej panoramy miasta, widząc efektownie oświetlone budynki i rozświetlone arterie. Aż chciałoby się zatrzymać ten moment. Istnieje bardzo wiele sposobów na fotografowanie miasta nocą i uwiecznienie nocnego życia metropolii. Niektóre z tych technik pozwalają też uzyskać zupełnie fantastyczne obrazy.

 • 3 lekcje w postaci e-booków w formacie PDF
 • dodatek: Fotografia uliczna

 

Po zakończeniu: certyfikat ukończenia e-kursu + płyta CD z materiałami i dodatkami

 

Cena: 85.00 zł   


 

14.09.2018 r. E-szkoła aktu

 

Zachwycający akt to umiejętne operowanie światłem i cieniem, budowanie atmosfery, właściwe wykorzystanie sprzętu fotograficznego. Zdobędziesz te umiejętności uczestnicząc w e-kursie "E-szkoła aktu".

 • 15 lekcji w postaci e-booków w formacie PDF
 • dodatek promocyjny: e-kurs Studio fotograficzne dla początkujących o wartości 89 zł

 

Po zakończeniu: certyfikat ukończenia e-kursu + płyta CD z materiałami i dodatkami 

 

Cena: 290.00 zł


 

17.09.2018 r. Aparat fotograficzny w praktyce, czyli jak wykorzystywać w pełni możliwości sprzętu

 

Nowoczesny aparat fotograficzny z wymienną optyką - zarówno lustrzanka cyfrowa jak i bezlusterkowiec – kryje w sobie wiele tajemnic czekających na odkrycie, a instrukcja obsługi nie zawsze to ułatwia. A dopiero wtedy, kiedy manualny aspekt posługiwania się aparatem będzie perfekcyjnie opanowany, i stworzymy własny sprzętowy ekosystem, przychodzi czas na swobodę tworzenia.

 • 6 lekcji w postaci e-booków w formacie PDF
 • dodatek: Podział najpopularniejszych rodzajów obiektywów ze względu na ich zastosowanie
 • dodatek: Lampa błyskowa w praktyce

 

Po zakończeniu: certyfikat ukończenia e-kursu + płyta CD z materiałami i dodatkami 

 

Cena: 79.00 zł


 

20.09.2018 r. Fotografia studyjna dla początkujących

 

Praca w studiu fotograficznym wiąże się z zupełnie innymi wymaganiami oraz stawia przed fotografami odmienne wyzwania, niż wykonywanie zdjęć w przestrzeni publicznej, gdzie sytuacja jest dynamiczna i najczęściej wykorzystujemy światło zastane. To prawda, studio to przestrzeń bez porównania bardziej komfortowa, w obrębie której mamy pełną kontrolę nad wszystkim, co jest dla nas ważne z fotograficznego punktu widzenia. W studiu nie ma przypadków – każdy etap pracy twórczej musi być starannie zaplanowany i w pełni kontrolowany – a to wymaga odpowiedniej dawki wiedzy, którą zgromadziliśmy i w przystępny sposób opracowaliśmy w e-kursie, koncentrującym się na aspektach pracy w izolowanym, studyjnym środowisku. To wyjątkowa okazja, aby poznać możliwości, jakie stwarza osiągnięcie pełnej kontroli nad światłem, sesją i ustawieniami wszystkich kluczowych elementów.

 • 6 lekcji w postaci e-booków w formacie PDF
 • dodatek: 10 najczęściej popełnianych błędów podczas pracy w studio

 

Po zakończeniu: certyfikat ukończenia e-kursu + płyta CD z materiałami i dodatkami

 

Cena: 89,00 zł


 

21.09.2018 r. Fotografia i działalność gospodarcza

 

Marzeniem wielu ludzi jest, aby z zajęcia, które stanowi ich pasję uczynić jednocześnie źródło przychodów i utrzymania. Dotyczy to większości osób z zacięciem artystycznym. Co stoi na przeszkodzie realizacji tych planów? Dla osób utalentowanych najczęściej nic. Dlaczego więc tak rzadko realizujemy to marzenie? Odpowiedź jest prosta - zwykle z powodu niewiedzy i niepewności. Tymczasem do rozpoczęcia realizacji swoich marzeń potrzeba tak niewiele...

 

Uwaga! Od 30.04.2018 r. wchodzi w życie zupełnie nowa ustawa: Prawo przedsiębiorców. Dotychczasowa ustawa o swobodzie działalności gospodarczej przestaje obowiązywać. Dla osób, które rozpoczynają jednoosobową działalność gospodarczą pojawiają się nowe możliwości - działalność nieewidencjonowana (działalność niskoprzychodowa bez konieczności opłacania składek, rejestracji itp.) i tzw. ulga na start - czyli działalność bez składek na ubezpieczenie społeczne. To pozwala każdemu na podjęcie działalności na próbę - i rezygnację w razie takiej decyzji bez żadnych negatywnych konsekwencji. Omawiamy szczegółowo te możliwości już w lekcji 1 e-kursu.

 • 19 lekcji w postaci e-booków w formacie PDF
 • dodatek specjalny - Lekcja nr 20: wzory pism i umów dla fotografa z komentarzem

 

Po zakończeniu: certyfikat ukończenia e-kursu + płyta CD z materiałami i dodatkami 

 

Cena: 290,00 zł 


 

19.09.2018 r.  E-szkoła portretu

 

Dobry portret to suma doświadczenia, wrażliwości, umiejętności obserwacji, nawiązania kontaktu z osobą portretowaną. Aby powstał poruszający portret, trzeba do perfekcji opanować warsztat i techniki fotograficzne. Fotografia portretowa jest nie tylko pasją, sztuką, jest także rzemiosłem. Udział w e-szkole portretu i jej ukończenie pozwoli Ci na uzyskanie świetnych rezultatów w fotografii portretowej. Będziesz mógł stosować w praktyce całą gamę metod i technik, wypracowanych przez zawodowców z wieloletnim doświadczeniem.

 • 18 lekcji w postaci e-booków w formacie PDF

 

Po zakończeniu: certyfikat ukończenia e-kursu + płyta CD z materiałami i dodatkami

 

Cena: 97,00 zł


 

24.09.2018 r. Fotografia produktów

 

Obraz sprzedaje. To stara i sprawdzona zasada, stosowana w praktyce przez każdego specjalistę odpowiedzialnego za promocję. Dlatego fotografia reklamowa stanowi przystań dla setek fotografów i trampolinę do wielkich artystycznych karier. Ale w e-kursie: "Fotografia produktów" nie chodzi o pokazanie wielkich projektów. Chcemy, aby każdy, kto ma choćby niewielkie pojęcie o fotografii, mógł tworzyć zdjęcia, które będą sprzedawały. A to wymaga wiedzy i ćwiczeń.

 • 7 lekcji w postaci e-booków w formacie PDF 
 • dodatek: Zapanuj nad kompozycją i ekspozycją

 

Po zakończeniu: certyfikat ukończenia e-kursu + płyta CD z materiałami i dodatkami

 

Cena: 139,00 zł


 

26.09.2018 r. Współczesna cyfrowa ciemnia dla fotografa: Adobe Lightroom - e-kurs rozszerzony

 

Lightroom w nowej odsłonie jest narzędziem mocno odświeżonym i stanowi znaczący krok naprzód w stosunku do tego, co użytkownicy Lightrooma znali wcześniej. Składa się tak naprawdę z dwóch aplikacji, z których jedna (Lightroom Classic CC) stanowi wersję rozwojową starego Lightrooma opartą na przepisanym kodzie, natomiast druga (Lightroom CC) to aplikacja napisana całkowicie od nowa.

 • 15 lekcji w postaci e-booków w formacie PDF
 • dodatek specjalny 

 

Po zakończeniu: certyfikat ukończenia e-kursu + płyta CD z materiałami i dodatkami 

 

Cena: 159,00 zł  

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Kurs fotografiiKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Góry Izerskie Góry Izerskie Stóg Izerski Schronisko na Stogu Izerskim Akrobata Miłośnicy Co tam chowasz?