Wszyscy kochają polaroida

Wszyscy kochają polaroida

Niecałe dwa lata temu – ku rozpaczy wielu fotografujących wstrzymano jego produkcję. Teraz znalazł się śmiałek, który chce jednak przystosować polaroida do wymogów epoki cyfrowej. Ten „kultowy” materiał fotograficzny ma wyznawców na całym świecie.


Zimą ubiegłego roku firma Polaroid ogłosiła wstrzymanie produkcji tak uwielbianych na świecie materiałów fotograficznych. Mimo że znał je cały świat, w epoce cyfrowej szefowie firm nie znaleźli już dla siebie i swojego produktu miejsca. A jednak. Kilka dni temu okazało się, że prawa o produkcji tego materiału wykupiła inna firma i nie dość, że wznowi produkcję, to jeszcze ma pomysł, by stworzyć polaroida cyfrowego.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem