Książki100 najważniejszych zdjęć świataPytania i odpowiedziCytaty dla fotografaNajczęściej wyszukiwane

Dołącz do nas

Google+

Daj się ocenić i oceniaj • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 4


 • Autor:
  Komentarzy: 8


 • Autor:
  Komentarzy: 13


 • Autor:
  Komentarzy: 9


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 44


 • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 8


 • Autor:
  Komentarzy: 9


 • Autor:
  Komentarzy: 3


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 20

www.Swiatobrazu.pl w nowej odsłonie – krótki przewodnik

www.Swiatobrazu.pl w nowej odsłonie – krótki przewodnik

Nieustannie rosnąca liczba Czytelników Swiatobrazu.pl (przekraczająca obecnie 250 000 unikalnych użytkowników miesięcznie) zaowocowała lawiną uwag, pomysłów i sugestii, które od Was codziennie otrzymujemy. Po ich analizie podjęliśmy decyzję o zmianie szaty graficznej serwisu. Ale zmiana ta nie jest jedynie sztuką dla sztuki – jednocześnie zaimplementowaliśmy wiele nowych funkcji, których rola sprowadza się do ułatwienia Czytelnikom dotarcia do ich ulubionych działow tematycznych i interesujących ich informacji.


Prezentujemy krótki przewodnik po nowym serwisie Swiatobrazu.pl

Tematycznie

Zacznijmy od przycisku "Tematycznie". Jego użycie spowoduje rozwinięcie menu, w którym możecie wybrać temat lub rodzaj produktu, do którego opisu chcecie dotrzeć. Przykładowe pozycje z menu to: aktualności, testy, warsztaty, wystawy, sprzęt foto, sprzęt wideo – lista pozycji jest naprawdę długa – zachęcam do jej przejrzenia.

Indeks tematyczny

W górnym pasku nawigacyjnym z prawej strony znajduje się przycisk: Indeks tematyczny. Jego uzycie przeniesie Was do strony, z której bez problemu dotrzecie do artykułów o interesujacej Was tematyce. Jeżeli np. interesuje Was sprzęt Nikona, wystarczy przewinąć stronę do litery N i wybrać spośród linków odnoszących się do interesującej Was kategorii. Wybierając  pozycję Nikon otrzymacie listę 340 artykułów dotyczących tego sprzętu.

Wyszukiwarka

U góry strony znajduje się pasek wyszukiwarki. Przed wpisaniem frazy z rozwijalnego menu można wskazać dział, który się przeszukuje. Każda z kategorii ma swoją wyszukiwarkę zaawansowaną – dostosowaną do specyfiki kategorii. Link do wyszukiwania zaawansowanego wyświetli się na stronie z wynikami wyszukiwania uproszczonego. Wyszukiwarka znajduje dokładnie taki wyraz jaki zostanie podany. W przypadku wielu wyrazów, pokazane zostaną wyniki, które zawierają wszystkie podane wyrazy.


Polecamy

W prawej części strony znajduje się okno: Polecamy. Wybieramy tam artykuły i materiały, których oglądalność wskazuje, że interesują wiele osób, lub na które chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę.  Obok znajduje się okienko przełączania pomiędzy artykułami (suwak).

Zachęcamy

W prawej części znajduje się okno: Zachęcamy, gdzie prezentujemy fotografie, które warto zobaczyć. Obok znajduje się okienko przełączania pomiędzy zdjęciami (suwak).


Poleć znajomemu

W każdym artykule, z prawej strony znajduje się link do mechanizmu, umożliwiającego przesłanie czytanego artykułu swoim znajomym, lub na swój adres e-mail. Przesłany materiał zawiera również zdjęcia umieszczone w artykule.

Czytaj także

Czytając artykuł często chcielibyśmy przeczytać inne, traktujące o tej samej lub zbliżonej tematyce. Z prawej strony znajduje się okno "Czytaj więcej" - za pomocą znajdującego się tam suwaka możemy odnaleźć podobne do czytanych artykuły.

Zaloguj się


Nasz serwis można przeglądać bez konieczności logowania. Jednak aktywne dodawanie treści (w tym komentarzy, zdjęć, udział w konkursach itp.) wymaga już zalogowania. Jeżeli nie macie jeszcze loginu i hasła, wypełnijcie krótki formularz rejestracyjny i po minucie będziecie mieli pełne uprawnienia do dodawania własnych treści do serwisu.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

 • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
 • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
 • forów dyskusyjnych;
 • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
 • codziennego newslettera informacyjnego;
 • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem