13 lipca 2012, 07:59
Autor: Bogusława Kowalewska
czytano: 19661 razy

Wybierasz się na wakacje z lustrzanką?

Wybierasz się na wakacje z lustrzanką?

Sprzęt nie czyni fotografa – i ta prawda pozostaje niezmienna. Jednak nawet potencjalnie znakomity fotograf nie poradzi sobie, nie znając podstawowych zasad działania aparatu, którego używa. Jednocześnie lepsza znajomość używanego sprzętu zawsze pomaga w uzyskaniu dokładnie takich zdjęć, na jakich nam zależy.

Nowoczesna lustrzanka cyfrowa – nawet prosty, niedrogi model kierowany do amatorów – kryje w sobie wiele tajemnic czekających na odkrycie, a instrukcja obsługi aparatu nie zawsze to ułatwia. Zamów e-book "Poznaj swoją lustrzankę", przeczytaj przed wakacjami lub w trakcie podróży na dowolnym urządzeniu przenośnym i zachwyć swoimi zdjęciami.

Przez tajniki szalenie popularnych obecnie lustrzanek przeprowadzi Was znakomity praktyk w dziedzinie filmu i fotografii, felietonista, trener, autor wielu poradników Jarosław Zachwieja, który w pasjonujący, interesujący i żywy sposób przedstawi możliwości i wyzwania związane z używaniem tego typu sprzętu fotograficznego. Ten wyjątkowy poradnik (e-book w formacie pdf) w jednym miejscu gromadzi wiedzę teoretyczną i praktyczną, której opanowanie pozwoli każdemu fotografowi zbliżyć się do ideału prezentowania swoich zdjęć.

Spis treści:

Producent:

ŚwiatObrazu Sp. z o.o.


Aby uzyskać dostęp do e-booka "Poznaj swoją lustrzankę - praktyczny przewodnik" zamów jeden z wybranych przez Ciebie pakietów w Strefie Wiedzy lub

zamów e-book w cenie 49 zł, wypełniając następujący formularz:

 



www.swiatobrazu.pl