Wygodny tryb makro i wykrywanie mrugnięć w BenQ E1030

Wygodny tryb makro i wykrywanie mrugnięć w BenQ E1030

Firma BenQ zaprezentowała wyposażony w wiele funkcji dodatkowych kompakt E1030. Oprócz zaawansowanego rozpoznawania twarzy potrafi on automatycznie uruchamiać tryb do makrofotografii.


Niewielki (około 18 milimetrów grubości) model z serii Elegant&Stylish może pochwalić się 10-megapikselowa matrycą, wyświetlaczem LCD 2,7 cala (rozdzielczość 230 000 pikseli). Zoom optyczny (3x) i cyfrowy (5x, 12x przy odtwarzaniu filmów) oferują całkiem niezłe przybliżenie dla większości pozaprofesjonalnych zastosowań, a funkcja Super-Shake-Free sprawia, że łatwiej wykonać fotografię na dużym przybliżeniu i przy słabym świetle. Ta druga sytuacja nie jest zresztą szczególnie problematyczna - w pełnej rozdzielczości sprzęt osiaga czułość do ISO 1600, zaś dla 3 megapikseli i 1024 x 768 odpowiednio ISO 3200 i 6400. W trybie automatycznym aparat dobiera jedno z ośmiu fabrycznych ustawień parametrów: Scena Nocna, Nocny Portret, Widok, Normal, Macro, Słońce, Backlight oraz Backlight Portrait. Aparat oferuje też 30 fabrycznych zestawów ustawień do wyboru.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem