Wyjątkowa oferta na oprogramowanie Sony Vegas Pro 12 - przesiadka

Wyjątkowa oferta na oprogramowanie Sony Vegas Pro 12 - przesiadka

Nie musisz rezygnować ze swojego obecnego programu, będziesz miał teraz dwa! Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty należy podczas składania zamówienia (specjalny formularz) podać nazwę i wersję dotychczas wykorzystywanego programu edycyjnego oraz dodatkowo wpisać jego numer seryjny. Informacje te mają na celu potwierdzenie faktu możliwości skorzystania w powyższej oferty i nie zostaną wykorzystane w żadnych innych celach. Promocja obejmuje dowolne programy edycyjne (amatorskie, zawodowe i profesjonalne) posiadające numer seryjny (licencji).


Vegas Pro 12 to zintegrowane środowisko produkcyjne przeznaczone dla nowego pokolenia kreatywnych profesjonalistów. Vegas Pro 12 łączy znany sposób pracy na linii edycyjnej z setkami dobrze przemyślanych i innowacyjnych narzędzi oferując nowoczesne podejście do tematu post-produkcji. Obsługuje jeszcze więcej formatów (natywnie min. XDCAM™, XDCAM EX, NXCAM, HDCAM-SR™, AVCCAM, RED® R3D, AVCHD oraz pliki AVC-bazujące na plikach MOV z popularnych aparatów DSLR), oferuje jeszcze lepszy komfort pracy i jeszcze bardziej kreatywne narzędzia niż kiedykolwiek wcześniej.
 
Reklama

Najważniejsze funkcje Vegas Pro:

 • Wymiana projektów pomiędzy systemami. Import i eksport plików projektów pomiędzy szeroką gamą innych programów a Vegas Pro 12. Lista obsługiwanych typów obejmuje: AAF - Avid® ProTools®, XML - Apple® Final Cut Pro® 7, Final Cut Pro X (tyko eksport) i DaVinci Resolve 8 oraz .prproj - Adobe® Premiere® Pro CS6 i After Effects® CS6. Nie musisz się przejmować, że dotychczas tworzone prace, czołówki czy inne ważne elementy będziesz musiał robić od początku.
 • Doskonała funkcja Smart Proxy. Pozwala na przeliczenie materiału np. AVCHD do formatu mniej obciążającego komputer. Dalej przeprowadzamy cały montaż w sposób płynny, szybki i wygodny, a po wybraniu funkcji eksportu wykorzystane zostaną oryginalne pliku pozwalające na osiągniecie maksymalnej jakości. Narzędzie idealne do pracy z materiałami HD na laptopach.
 • Obsługa Panasonic P2. Import i edycja formatów DVCPRO 25/50/100 oraz AVC-Intra 50/100 MXF w sposób natywny, czyli bez konieczności przeliczania.
 • Innowacyjne narzędzia edycyjne. Edytuj dowolny materiał SD, HD, 2K lub nowy 4K w 2D lub jako stereoskopowe 3D. Wszystko z wykorzystaniem techniki przeciągnij i upuść, bez konieczności konwertowania i przeliczania. Wykorzystaj dowolne materiały XDCAM™, XDCAM EX, NXCAM, HDCAM-SR™, AVCCAM, RED® R3D, AVCHD oraz pliki AVC-bazujące na plikach MOV z popularnych aparatów DSLR. Wszystko w jednym projekcie, na jednej linii edycyjnej. A może montujesz materiał z kilku kamer? Nic prostszego – narzędzie Multicam umożliwi synchronizację i montaż z  maksymalnie 32 kamer jednocześnie.
 • Dowolna konfiguracja interfejsu programu umożliwia w doskonały sposób znaleźć idealne dla ułożenie narzędzi. A może posiadasz dwa monitory? Rozmieść cześć narzędzi na jednym a cześć na drugim ekranie.
 • Vegas Pro 12 dostępny w wersji dostosowanej do systemów 32 i 64-bitowych. Każda z nich obsługuje dodatkowo możliwość wspomagania (akceleracji) z wykorzystaniem kart graficznych z procesorami AMD, NVidia oraz Intel.
 • Pracujesz z wykorzystaniem komputera stacjonarnego i również na laptopie? Vegas Pro 12 to idealne rozwiązanie, w którym licencja umożliwia jednoczesną instalację na kilku komputerach. Jedyne ograniczenie to fakt, że w danym momencie możemy pracować wyłącznie na jednym urządzeniu.
 • Doskonała tytularka Titler Pro NewBlueFX umożliwiające tworzenie doskonałych napisów ekranowych oraz ponad 390 efektów wideo i ponad 200 przejść, z  których każde może być modyfikowany w dowolnych sposób tworząc kolejne, nowe przejścia czy efekty.
 • Na koniec możesz utworzyć płytę DVD lub Blu-ray z interaktywnym profesjonalnym menu wykorzystując DVD Architect Pro 6.0.
 • …oraz wiele innych innowacyjnych narzędzi. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń – odpowiemy na każde pytanie.

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

 • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
 • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
 • forów dyskusyjnych;
 • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
 • codziennego newslettera informacyjnego;
 • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem