Wyniki konkursu fotograficznego o szczecińskim zabytku

Wyniki konkursu fotograficznego o szczecińskim zabytku

Znamy już wyniki konkursu o szczecińskim zabytku - czyli Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Willa Lentza – ziemia obiecana szczecińskiej kultury". Na wystawie pokonkursowej można je oglądać do połowy kwietnia.


Zanim jednak doszło do ich ujawnienia, zebranych gości przywitał oficjalnie Marek Sztark – dyrektor samorządowej instytucji kultury SZCZECIN 2016. Opowiedział on w skrócie historię Willi Lentza oraz skąd wzięła się nazwa tego konkursu fotograficznego. Następnie przyszedł czas na najważniejszy element tego wydarzenia – ogłoszenie zwycięzców tych fotograficznych zmagań. Przewodniczący sądu konkursowego – Tadeusz Czerniawski – zaczął od podsumowania tego przedsięwzięcia w liczbach. Przysłano ponad 110 prac autorstwa kilkudziesięciu autorów. Z tego grona 5-osobowe jury wyłoniło 30 zdjęć, które następnie znalazły się w finale. Ostatecznie największą niespodzianką było nie przyznanie głównej nagrody – pierwszego miejsca.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem