Fotografka otarła się o śmierć wykonując zdjęcia zabytkowego pociągu

Fotografka otarła się o śmierć wykonując zdjęcia zabytkowego pociągu

Fotografka otarła się o śmierć podczas wykonywania zdjęć przejazdu zabytkowego pociągu w Carland w stanie Michigan - Całe zdarzenie zostało uchwycone na filmie. Oglądającym włos się może zjeżyć na głowie - do tragedii było bardzo blisko.


Niewiele brakowało, aby chęć wykonania idealnego ujęcia fotografka przypłaciła życiem. Całe zdarzenie miało miejsce podczas przejazdu legendarnego pociągu Pere Marquette 1225, znanego również jako North Pole Express. Przewozi on turystów chcących zobaczyć Stany Zjednoczone i przeżyć wspaniałe chwile w wyjątkowym pociągu. Mieszkańcy Carland chcieli uwiecznić ten moment, jednakże, jak podkreśliło biuro lokalnego szeryfa, "widzowie nie zawsze zachowują zdrowy rozsądek podczas podziwiania i fotografowania oraz filmowania przejazdu".

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem