Wystawa jubileuszowa Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego

Wystawa jubileuszowa Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego

W 2017 roku Gdańskie Towarzystwo Fotograficzne obchodzi 70 rocznicę swojego powstania. Ilość zorganizowanych w tym okresie wystaw jest trudna do policzenia, natomiast można ją oszacować na dziesiątki większych i kilkaset mniejszych wystaw zbiorowych oraz indywidualnych. Premierowa ekspozycja jubileuszowa prezentowana w Domu Uphagena w kwietniu i maju 2017 r obejmowała 84 prace fotograficzne. W jej kolejnej odsłonie, w Bibliotece pod Kotem i Myszą, udało się zaprezentować 25 prac. W trzecim miejscu podróży, jaką odbywa nasza wystawa po Gdańsku - w Stacji Orunia - prezentowane będzie 29 zdjęć, głównie z okresu od lat 30tych do 80tych XXw, uzupełnionych zdjęciami współczesnymi.


Wszystkie eksponowane zdjęcia archiwalne, to oryginalne odbitki, z których część była w swoim czasie wielokrotnie pokazywana na międzynarodowych  wystawach i konkursach fotograficznych, zdobywając tam liczne nagrody oraz wyróżnienia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem