Wystawa laureatów konkursu Newsreportaż 2009

Wystawa laureatów konkursu Newsreportaż 2009

Fotografie, które zwyciężyły w konkursie Newsrepotaż 2009 można oglądać na pokonkursowej wystawie, która trwa w CH Arkadia. W tym roku konkurs fotograficzny "Newsweeka" rozstrzygnięto po raz ósmy.


P.o. redaktor naczelny "Newsweeka" Wojciech Maziarski zwrócił uwagę, że w tym roku jurorzy konkursu musieli wybierać spośród rekordowej liczby 3 tys. zdjęć. Do konkursu zgłosili się zarówno zawodowi fotograficy, jak i amatorzy.

W kategorii Ludzie I miejsce zajął cykl fotografii "Księga dżungli" Grzegorza Wełnickiego. Sfotografował on m.in. 20-letnią Sylvie - czarnoskórą kobietę znalezioną w dżungli i wychowaną przez małpy. Sylvie wciąż nie nauczyła się spać w łóżku, zawsze zasypia na ziemi w tej samej pozie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem