XI Targi Edukacyjne w Krakowie zakończone

XI Targi Edukacyjne w Krakowie zakończone

Wczoraj zakończyły się trwające od 18 marca XI Targi Edukacyjne w Krakowie. Uczestniczyły w nich najważniejsze polskie uczelnie wyższe a także szkoły zagraniczne. Impreza ta skupiła ponad 250 instytucji edukacyjnych wśród których znalazły się nie tylko uniwersytety ale także politechniki, szkoły średnie i językowe oraz centra treningowe.
Krakowska Akademia Fotografii uczestniczyła w tej imprezie po raz pierwszy. W związku z tym podczas trwania targów prezentowała swoją pełną ofertę i możliwości jakie daje wszystkim tym, którzy chcą się uczyć fotograficznego spojrzenia na świat.


Krakowska Akademia Fotografii prezentowała swoją ofertę edukacyjną skierowaną do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z fotografią. To dla nich przygotowano studio fotograficzne, gdzie każdy bez względu na swoje umiejętności mógł poczuć się jak profesjonalista. Można było również stanąć po drugiej stronie obiektywu i w blasku lamp studyjnych zobaczyć jak pracują modelki.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem